NA CESTĚ STÁT SE ŘIDIČEM/ŘIDIČKOU

Přemýšlíte o práci řidiče/řidičky a nemáte příslušné řidičské oprávnění? U nás máte možnost si vybrat! Hledáme řidiče/řidičky nákladního vozu (od 21 let) pro vnitrostátní a mezinárodní přepravu a řidiče/řidičky autobusu (od 23 let) pro zajištění autobusových linek na Žďársku a Boskovicku. Dáváme šanci začátečníkům i uchazečům bez praxe! Přečtěte si, jak snadné je stát se řidičem/řidičkou a jak to u nás chodí. Pokud máte zájem být řidičem/řidičkou, společnost ZDAR, a.s. Vás na vaší cestě maximálně podpoří!

První kroky směřují za naší personalistkou, se kterou se pobavíte o práci řidiče/řidičky a dostanete potřebné dokumenty k vyplnění. Pošleme vás na lékařskou prohlídku, abychom si byli jistí, že jste pro práci řidiče/řidičky fit.

Následně podepíšete kvalifikační dohodu, která stanovuje, že vám naše firma umožní zvýšit si kvalifikaci výukou a výcvikem k získání příslušného řidičského oprávnění (C+E/D). Následně vám také uhradíme školení profesní způsobilosti a jiné potřebné dokumenty.

ZDAR, a.s. má vlastní autoškolu – Autoškola Vysočina, která sídlí ve Žďáře nad Sázavou. Díky tomu dokážeme flexibilněji přistupovat k jednotlivým zájemcům o práci. Výuka probíhá v sídle Autoškoly Vysočina.

Během toho, co absolvujete kurz autoškoly jste již v pracovním nasazení. Pro zaškolení nových řidičů využíváme naše středisko rozvozu kusových zásilek, kde vás seznamují s provozem na dodávkových vozech (vyjíždíte s řidiči na trasy) a naučí vás manipulaci se zbožím.

Jakmile máte splněné veškeré kvalifikace na rozšíření ŘO posadíme vás do nákladního vozu/autobusu k některému z kolegů, kteří se vám budou snažit předat co nejvíce zkušeností z praxe.

Máte zelenou! Finálně jste připraveni vykonávat profesi řidiče/řidičky. Záleží na vás, zda budete chtít být řidič/řidička nákladního vozu nebo autobusu – podmínky jsou vždy stejné. Firma se vás bude snažit co nejvíce podpořit na vašich profesních začátcích.

KONTAKTY

Bc. Šárka Pečinková
Personalista
prace@zdar.cz
Tel: +420 566 696 174
Mob:  +420 734 393 939

K zastižení:
ZDAR, a.s.
Jihlavská 759/4
591 01 Žďár nad Sázavou
PO-PÁ: 6:00 – 14:30 hod.

Sledujte nás také na Facebooku: