Volejbalový turnaj O pohár ministra dopravy

Tato sportovní akce má dlouhou tradici, letos se bude konat již po sedmadvacáté. Určená je pro všechny firmy a státní instituce, které spojuje jedno společné – dopravní problematika. Každoročně se turnaje účastní ca. 25 družstev z celé ČR, Slovenska a od loňského roku i z Německa. Soutěží se ve třech výkonnostních úrovních: profesionální, poloprofesionální a amatérská. Celé utkání probíhá pod záštitou ministerstva dopravy, od kterého jsme pořádání této akce převzali v roce 2015.

Turnaj se za příznivého počasí koná na volejbalových kurtech TJ ŽĎAS „Na Rybníčku“ ve Žďáru nad Sázavou, pokud ale počasí organizátorům nepřeje, utkání se odehrávají v tělocvičně 5. ZŠ a ve sportovní hale „Bouchalky“. Po náročném dni čeká všechny soutěžící v Sokolovně ve Žďáru nad Sázavou zakončení v podobě společenského večera. Zde se také vyhlašují výsledky, na vítěze čeká putovní pohár, pro ostatní umístěné pak pohár ze sklářské dílny pana Svobody ze Škrdlovic. Pro všechny je připravena večeře formou rautu, doprovodný program a nakonec zábava při hudební produkci.

Tato sportovní příležitost nás všechny vzájemně vždy velmi obohatí a mimo sportovních zážitků si s sebou odnášíme i cenná obchodní a osobní setkání.

Už se velmi těšíme na letošní ročník, který se bude konat ve dnech 6.9. – 8.9.2019 !

Pro stažení přihlášky klikněte zde.

Ostatní informace a organizační pokyny budeme aktualizovat průběžně.

KONTAKTY

Libuše Kamarádová
kamaradova@zdar.cz
Tel: 566 696 101