Pracovní příležitosti

31.7.2017

Hledáme mechanika

Pro posílení našeho týmu přijmeme zaměstnance na pozici

Automechanik a Autoelektrikář

osobních, dodávkových a nákladních vozidel

Naše požadavky
×          Vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář nebo příbuzném (např. autotronik)
×          Praxe v oboru výhodou
×          Fyzická zdatnost, manuální zručnost, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
×          Ochota učit se novým věcem
×          Řidičské oprávnění sk. B, C výhodnou
×          Svářečský průkaz výhodou

Náplň práce
×          Opravy osobních, dodávkových a nákladních vozidel
×          Jednosměnný provoz

Nabízíme
×          Zázemí stabilní prosperující společnosti
×          Nadstandardní zaměstnanecké benefity

Kontakt: Šárka Pečinková, e-mail: pecinkova@zdar.cz, tel. 566 696 174

Kontakt
Mapa ZDAR, a.s.
ZDAR, a.s.
Jihlavská 759/4
591 01 Žďár nad Sázavou Česká republika

Tel.: 00420 566 696 111
Fax.: 00420 566 696 197

  •  Autobusová doprava 1
SPOLEHLIVĚ NA CESTÁCH