Náměty, připomínky, ztráty a nálezy

Vážení návštěvníci, cestující,

naší snahou je poskytovat kvalitní dopravní služby pro cestující. Rádi přivítáme Vaše názory a postřehy, které nám můžete předat na speciální linku 566 696 160 (záznamník) či poslat e-mailem na bus@zdar.cz

V rámci zvyšování kvality investujeme prostředky do nových technologií, kterými jsou vybaveny naše nové autobusy s ohledem na zvýšení bezpečnosti a pohodlí cestujících.

Nakupujeme moderní částečně nízkopodlažní autobusy, které umožňují snadnější nástup a výstup méně pohyblivým občanům, invalidům či maminkám s kočárky.

KONTAKT


Jaroslava Zichová

OBJEDNÁVKY DOPRAVY, PRONÁJEM REKLAMNÍCH PLOCH – AUTOBUSY

S Vašimi návrhy a připomínkami se můžete obrátit na:

Napište nám

Typ autobusové dopravy, které se připomínka /požadavek týká: *


Vyplňte prosím údaje co nejpřesněji, abychom byli schopni vaši připomínku/požadavek vyřídit rychle a efektivně. Pole s označením * jsou povinná. Vyjádření k připomínce / požadavku vám bude zasláno na vámi zadaný e-mail, v případě naléhavosti (ztráty a nálezy) Vás kontaktujeme na vámi zadané telefonní číslo (v tomto případě doporučujeme vyplnit).

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním poskytnutých Vašich osobních údajů společnosti ZDAR, a. s. (dále také „správce“). Uvedené údaje se neposkytují žádné třetí straně. Více informací naleznete v sekci Zásady ochrany osobních údajů.

Vzor jízdenky