Služby motoristům

JSME TU PRO VÁS

Pro své klienty máme vždy něco navíc. Nabízíme nejen špičkové přepravní služby, ale také ochotný přistup a profesionální servisní zázemí zákazníkům z řad dopravců i široké veřejnosti na každém z našich provozů ve Žďáře nad Sázavou, Velkém Meziříčí, Bystřici nad Pernštejnem a Svitavách.

mechanic-fixing-wheel-mechanism

OPRAVÍME

Provádíme záruční i pozáruční servisní prohlídky a opravy – specializujeme se zejména na autobusy SOR, dále autobusy skupiny IVECO BUS, přípojnou techniku Wielton, nápravy značky SAF a BPW, zařízení skupiny HIAB, nezávislá topeni Eberspächer a Webasto.
Po záruce prohlídneme a opravíme autobusy všech značek a nákladní automobily SCANIA, MAN, IVECO, DAF, aj. přípojná vozidla Schmitz, Panav nebo Krone a brzdové systémy WABCO, KNOOR, HALDEX – ABS, EBS, ECAS Truck či TCE Trailer. Naše servisní střediska však mají bohaté zkušenosti i s přípravou ostatních vozidel na technickou kontrolu nebo jejím komplexním zajištěním, kontrolou podvozku a seřízením náprav, diagnostikou motorových vozidel nebo výměnou provozních kapalin. Stejné služby poskytujeme i pro osobní a dodávková vozidla.
  Servis nákladních vozidel,  autobusů  Servis osobních vozů a dodávek  

UMYJEME

Provozujeme speciální mycí linku pro nákladní automobily, autobusy, dodávkové i osobni automobily ve Žďáře nad Sázavou.

Nabízíme rovněž kompletní čistění interiérů osobních, užitkových a nákladních aut.  Mycí centrum  close-up-car-care-washing
different-fuel-pistols-somewhere-amsterdam-city

DÁME VAŠIM VOZŮM NOVOU ENERGII

Nabízíme vám prodej pohonných hmot na čerpacích stanicích ve Žďáře nad Sázavou a Velkém Meziříčí. Náš Natural 95 a diesel splňuje maximální nároky na kvalitu a čistotu.
Pro naše věrné odběratele z řad firem a živnostníků máme zavedený čipový systém s jednoduchou obsluhou a řadou dalších výhod. Na čerpacích stanicích navíc můžete využit doplňkového prodeje motorových, převodových a hydraulických olejů, autokosmetiky, nealkoholických i alkoholických nápojů, tabákových výrobků, dálničních známek, dárkových poukazů na čerpací stanici ve Žďáře nad Sázavou (Jihlavská 759/4) nebo baget, cukrovinek a CAFE+CO.


 Čerpací stanice 

POSTARÁME SE O VAŠE KOLA

Svým zákazníkům můžeme nabídnout špičkou péči o kola a pneumatiky. Nabízíme portfolio nejznámějších značek nákladních, osobních i zemědělských a průmyslových pneumatik – Continental, Michelin, Semperit, Barum, Kumho nebo Hankook a mnoho dalších. Prodáváme také ocelové i lité disky na všechny druhy automobilů, přívěsů a zemědělských strojů. Navíc nabízíme možnost uskladněni pneumatik. Dobře víme, že dobrá kola jsou základ dobré jízdy.Pneuservis

hands-only-mechanic-holding-tire-repair-garage-replacement-winter-summer-tires
earth-5240543-1280

ZMĚŘÍME

Rádi vám pomůžeme změřit emise výfukových plynů osobních, dodávkových i nákladních automobilů s benzinovými i naftovými motory, včetně kombinace benzin a LPG, CNG pomocí špičkových zařízeních Bosch.


  STK a měření emisí  


NALAKUJEME

Nabízíme lakýrnické práce v naší lakovně přímo v sídle společnosti ve Žďáře nad Sázavou. Provádíme ošetření dutin a podvozků všech typů osobních a dodávkových automobilů antikorozním přípravkem DINOL.


  Opravy laků

service-worker-painting-car-auto-service
various-work-tools-worktop

VYBAVÍME 

Přímo u nás naleznete také prodej náhradních dílů na autobusy SOR, Iveco BUS nebo na nákladní automobily Scania, MAN, IVECO či nápravy SAF a BPW. Kromě toho nabízíme také příslušenství nákladních motorových vozidel, provozní kapaliny do chladících a brzdových soustav, kapaliny do ostřikovačů, motorové, převodové a hydraulické oleje, technické plyny firmy Messer, akumulátory firmy EXIDE, VARTA, aj. Využijte kvalitu, kterou využíváme my sami.


  Prodej náhradních dílů  


PARKUJEME

Ve Žďáře nad Sázavou, Velkém Meziříčí a Bystřici nad Pernštejnem můžete využit našich parkovacích ploch pro vaše vozidla. Areály jsou zajištěny vlastním kamerovým systémem a ostrahou.