Rozšíření flotily a služeb pro Messer Technogas s.r.o.

Dne 2.5.2024 začala společnost ZDAR psát novou kapitolu služeb pro našeho významného zákazníka v oblasti přepravy technických plynů, společnost Messer Technogas s.r.o.. Kromě již dlouhodobě zajišťované distribuce svazků ze skladu v Čáslavi nově zabezpečujeme i jejich distribuci ze skladů v Kladně a Vratimově.

Pro potřeby této zakázky jsme v průběhu 1. kvartálu letošního roku pořídili vozidla v hodnotě přes 60 mil. Kč, konkrétně se jednalo o 13 vozidel značky MAN, 1 vozidlo značky DAF a k tomu 5 návěsů značky KRONE. Přívěsy a nástavby na vozidla pak vyrobila společnost G.T.S. Poběžovice. Jedná se o různé specifikace nákladních vozidel, ať již v hmotnostní kategorii 12t, 18t nebo 26t, s přívěsy a návěsy. Část vozidel je uzpůsobena pro přepravu závěsných vysokozdvižných vozíků. Nově také využíváme u části vozového parku hydraulická čela a hydraulické nakládací jeřáby značky PALFINGER.

Při výběru techniky jsme se snažili myslet na komfort řidičů, vozidla jsou tak vybavena např. nezávislou klimatizací a taktéž nově z důvodu aktualizované legislativy řadou bezpečnostních prvků. Ke stávajícím čtyřem řidičům jsme přijali 11 nových kolegů a rádi zaměstnáme ještě několik dalších pro zajištění střídání.Foto-5

Foto-1