ZDAR na Svitavsku postavil nový autoservis

Společnost ZDAR je jedním z provozovatelů autobusové dopravy ve Svitavách a okolí, a vzhledem k tomu, že v tomto regionu nebyl žádný odpovídající servis, který by byl schopen pokrýt potřeby autobusových dopravců, se společnost ZDAR rozhodla, že vybuduje servis nový, který bude sloužit ze začátku pro potřeby vlastních vozidel a následně, po dokončení, i pro potřeby ostatních zákazníků. Dnes již můžeme konstatovat, že nový servis je realitou, v prosinci 2023 byl zkolaudován a uveden do plného provozu. Výhodou tohoto nového servisu je, že bude fungovat v dvousměnném provozu, co v praxi znamená, že se dokáže věnovat zákazníkům od šesté hodiny ráno do desáté hodiny večer každý pracovní den. Pokud by bylo potřeba, tak na základě dohody lze naplánovat i víkendovou směnu. Autoservis je postaven tak, že má možnost pracovat současné na třech stáních, přičemž dvě stání jsou nad montážní jámou a jedno stání je opatřeno sloupovými zvedáky. Rovněž disponuje veškerým potřebným zařízením k pracím pneuservisu, opět určeným pro nákladní vozidla, návěsy, přívěsy a autobusy.

Další výhodou, kterou jsme schopni nabídnout, je pracoviště stanice technické kontroly, jejíž vlastníkem a provozovatelem je rovněž společnost ZDAR. Zároveň jsme schopni zajistit i měření emisí u spřátelené smluvní stanici měření emisí a pro potřeby nákladních vozidel i cejchování tachografů.

Našim jednoznačným cílem je nabízet komplexní služby v péči o dopravní techniku. U nás se o vaší techniku postaráme profesionálně, vážíme si každého zákazníka a snažíme se splnit veškerá přání tak, aby byl zákazník spokojen.

Kde nás najdete:

V Zahrádkách 2366/23
Svitavy


SERVIS:

Po - pá: 6:00 - 22:00

Kontakt


STK:
Po – pá: 7:00 – 14:30
Kontakt