AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - JEZDĚTE S NÁMI

Naše autobusy najezdí každý měsíc přes půl milionu kilometrů na pravidelných krátkých i dálkových linkách. S našimi autobusy se setkáte převážně na Vysočině, kde provozujeme přes 70 linek veřejné dopravy, které zajíždějí i na území Jihomoravského, Pardubického či Královohradeckého kraje. Od prosince roku 2012 se s našimi autobusy můžete svést také v rámci Integrovaného systému Jihomoravského kraje v oblasti Boskovicka a na páteřní lince 301 – Olešnice – Brno Královo pole.

Naše dálkové linky přepravují cestující do Brna, Hradce Králové, Humpolce. Naše autobusy jsou vybaveny odbavovacím zařízením, které akceptuje čipové karty s možností bezhotovostním a komfortním odbavení cestujících. Kromě pravidelných linek zajišťujeme dopravu také pro cestovní kanceláře, kolektivy, školy či sportovce.

PŘESNĚ

Kompletně zajišťujeme městskou hromadnou dopravu ve Žďáře nad Sázavou a Velkém Meziříčí. Celkem naše autobusy přepraví za jeden den od čtvrté ráno do půl noci přes 17 000 cestujících.

S NÁMI ZA ODPOČINKEM I KULTUROU

Vyberte si z bohaté nabídky naši cestovní kanceláře CA ZDAR a jeďte s námi kamkoli budete chtít! Nabízíme pobytové zájezdy a dovolenou do celého světa, mnoho kempů, chat a chalup v Čechách i na Slovensku, jezdíme za poznáním do evropských metropoli i za perfektní lyžovačkou v Rakousku, Itálii nebo Francii. Nabízíme také společné cyklozájezdy a cyklovýlety, které slibují pořádnou dávku pohybu a společné zábavy nebo organizované zájezdy na muzikály a koncerty.

DÁLKOVĚ

Náš kvalitní vozový park využívají často také cestovní kanceláře, které si oblíbily naše spolehlivé řidiče i spolehlivé autobusy Scania IRIZAR (s 49 místy k sezení), Mercedes Turismo RH (49 míst k sezení) či SOR LH (49 míst k sezení). Každý měsíc křižuji naše speciály Evropu – za sněhem, za poznáním nebo za sluncem u moře.

FLEXIBILNĚ

Chceme být našim klientům dobrými partnery. Proto rádi přijímáme netradiční objednávky na společné cestování celých skupin. Děti dopravujeme na školní výlety nebo do bazénů, milovníky kultury do divadel nebo do kin, sportovní fanoušky na důležité zápasy aj.

KONTAKTY

Ing. Lukáš Německý
Manažer provozu osobní doprava
lukas.nemecky@zdar.cz
Tel: 566 696 161

Jaroslava Zichová
Odborný dopravní referent
zichovaj@zdar.cz
Tel: 566 696 260