ForLiving

FORLIVING s.r.o. je dceřinou společností firmy ZDAR, a.s.

Patří například k významným prodejcům špičkového dánského nábytku Tvilum. Úzce spolupracují také s předním italským výrobcem plastového nábytku ProGarden a řadou dalších. Z produktů jejich partnerů pečlivě vybírají, aby vám dodali ty nejlepší.

Firma ZDAR, a.s. nabízí svým zaměstnancům slevy na nákup v e-shopu www.nabytek-forliving.cz.web-forliving

VÍCE O FORLIVING.CZ

Největší internetový obchod s nábytkem v České republice

V e-shopu Nábytek FORLIVING najdete kompletní vybavení domácnosti s garancí nejnižší ceny a dobré kvality. Spolupracujeme s více než 50 českými i zahraničními dodavateli.

Patříme například k významným prodejcům špičkového dánského nábytku Tvilum. Úzce spolupracujeme také s předním italským výrobcem plastového nábytku ProGarden a řadou dalších. Z produktů našich partnerů pečlivě vybíráme, abychom vám dodali ty nejlepší.

Od roku 2003 jsme obsloužili už přes 100 000 zákazníků. Desítky státních institucí včetně České televize nebo Univerzity Karlovy v Praze, mnoho firem, známých osobností i stovky celých domácností. Jsme dlouhodobými členy Asociace pro elektronickou komerci a v hodnocení na Heureka.cz patříme k nejúspěšnějším v našem oboru. Prohlédněte si naše hotové práce

Navštivte nás ve Vestci u Chrudimi

Vaše poptávky vyřizujeme z areálu ve Vestci u Chrudimi, kde máme skladové prostory o výměře 1 500 m 2 , zázemí společnosti a vzorkovou prodejnu. Zastihnete nás tu od pondělí do pátku, od 9 do 17 hodin. I když se stále rozrůstáme, osobní přístup pro nás zůstává prioritou.

Vybavte si celou domácnost či kancelář

Díky našemu e-shopu už nemusíte shánět nábytek a doplňky na mnoha místech – u nás vybavíte byt, dům, zahradu i kancelář. U většiny produktů nabízíme výběr z více provedení a dezénů. Snadno tak sladíte vše od kuchyně až po ložnice. Pokud si přece jen nejste jisti, je vám k službám náš bytový designér.