Exkurze Letiště Václava Havla a Pražského hradu

Termín: 5.10.2024 

Délka výletu: jednodenní  
Místo konání: Česká republika, Praha
Nástupní místo: Žďár nad Sázavou  
Doprava: autobusem 


VOLNÁ MÍSTA 


Cena: 

  • 1 600 Kč / dospělá osoba
  • 1 430 Kč / dítě, student, senior 65+ letLETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA – TRASA 2 – LETIŠTĚ OD SEVERU PO JIH


Tato trasa vás provede největším mezinárodním letištěm v České republice, kde budete mít možnost pozorovat letadla přímo na ranveji a zároveň se seznámit s jedinečnou hasičskou technikou.


Co vás čeká:
- Vyhlídkový autobus: Prohlídka zahrnuje návštěvu oblastí Jih, Sever a Cargo zóny. Projedete se vyhlídkovým autobusem a budete sledovat odbavení letadel, jejich navádění na stání a další zajímavost.
- Letadla na ranveji: Budete mít možnost stát pouhých pár metrů od přistávací dráhy, kde uvidíte letadla přímo na ranveji. Budete moci sledovat jejich přistání a odlety a pozorovat provoz na ploše.
- Hasičská záchranná stanice: Navštívíte nejmodernější hasičskou stanici v ČR. Zde se seznámíte s technikou a postupy, které hasiči používají při zásazích na letišti.

Trasa 2 je základní prohlídkou letiště, při níž uvidíte letiště a jeho provoz ze strany, kam mohou jen zaměstnanci. Trasa je vhodná pro všechny od 3 let. Přijďte si užít nezapomenutelný pohled na svět letadel a záchranné techniky!

Účast na exkurzi není možná s nesnímatelnou ortézou. V případě, že máte ortézu a v průběhu bezpečnostní kontroly ji nebudete moci sundat, budete bohužel z exkurze vyloučeni.

Na exkurzi nelze brát děti v kočárku ani děti pod doporučenou věkovou hranici.

Dospělé osoby jsou na místě povinny prokázat se dokladem, který uvedou při objednávce jednodenního výletu.PRAŽSKÝ HRAD – STANDARDNÍ PROHLÍDKA KATEDRÁLY SV. VÍTA, VÁCLAVA A VOJTĚCHA A STARÉHO KRÁLOVSKÉHO PALÁCE


Komentovaná prohlídka – hlavní okruh. V katedrále sv. Víta se seznámíte s její stavební historií, nejvýznamnějšími uměleckými památkami v jejím interiéru a uvidíte také hroby českých patronů zde pohřbených. Trasa dále vede přes III. Nádvoří do Starého královského paláce. Zde uvidíte Vladislavský sál, Ludvíkovo křídlo (prostory České kanceláře), Starou sněmovnu s kopiemi korunovačních klenotů a Jezdecké schodiště.


124015-Exkurze-Letiste-Vaclava-Havla-Prazskeho-hradu

PROGRAM VÝLETU:


  • 6:30 hodin odjezd ze Žďáru nad Sázavou
  • 10:00 hodin exkurze Letiště Václava Havla (120 minut)
  • 12:30 hodin transfer k Pražskému hradu
  • 14:00 hodin exkurze Pražského hradu (2 skupiny ve stejný čas; 60 minut)
  • 15:45 hodin předpokládaný odjezd do Žďáru nad Sázavou

Příjezd do Žďáru nad Sázavou bude ve večerních hodinách.

Program se může měnit dle aktuální dopravní či jiné nenadálé situace.

Na místě nebude čas zajít si na oběd, svačinu s sebou. Výlet není vhodný pro děti mladší 3 let.

Při objednávce jednodenního výletu po Vás budeme požadovat jména, data narození a čísla občanských průkazů – nutné pro vstup na letiště. Vezměte si prosím doklady s sebou!


CENA ZAHRNUJE:

autobusovou dopravu, vstupné na exkurzi Letiště Václava Havla, vstupné do Pražského hradu, služby technického delegátaKONTAKT:  Rezervace možná online přes objednávkový formulář nebo přímo v CA ZDAR, as, Nádražní 456/15, Žďár nad Sázavou.


Simona Landsmanová

REFERENT CESTOVNÍ AGENTURY


NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU - Exkurze Letiště Václava Havla a Pražského letiště